Pelgrims van Hoop: Fera wil vrouwen kracht geven
Het thema van het Jubeljaar 2025 is Pelgrims van hoop. De missionair werkers die WNM ondersteunt gaan op weg om hoop te brengen bij de meest kwetsbare medemensen. Een pad dat zij bewust kiezen volgen vanuit hun geloofsovertuiging dat elk mens recht heeft op vrede, veiligheid en bestaanszekerheid. In deze serie vertellen de missionair werkers wat Pelgrims van Hoop voor hen betekent. Voor Fera betekent het dat ze vrouwen kracht wil geven.

Verder reizen met Hem
“Een pelgrim? Dat ben ik zeker! De reis die ik maak met God is een pelgrimstocht die nog steeds niet beëindigd. Elke keer als ik denk dat ik mij ergens moet settelen, word ik weer gedreven om verder te reizen samen met Hem. Van Suriname naar Kosovo terug naar Nederland… Vervolgens naar Uganda, Indonesië en weer terug naar Uganda. Toen weer terug naar Nederland waar ik wilde blijven, maar Hij stuurde me toch weer terug naar Afrika. Dit keer naar Mozambique, daarna naar Uganda en vervolgens naar Malawi.
Kracht en inspiratie
"Mijn bestemming ligt weer ergens ander en toch is die bestemming steeds weer hetzelfde: mijn kennis en ervaring delen met anderen die niet de mogelijkheid hebben om onderwijs te volgen en te reizen. Ik reis niet voor mezelf, maar voor anderen; voor vrouwen die binnen hun eigen cultuur niet de mogelijkheid hebben om onderwijs te volgen en te reizen. Ik voel me verbonden met de vrouwen die hun verhalen vertellen over niet verder kunnen studeren omdat er geen geld is en die rijst planten of tomaten verkopen op de markt. God heeft mij de kracht en mogelijkheden gegeven mijzelf te mogen en kunnen ontwikkelen in Nederland. Hij geeft me ook de kracht en inspiratie om andere vrouwen te versterken. Soms staan we er niet bij stil hoeveel we hebben en kunnen. Ik ben Hem dankbaar voor alles wat hij mij geeft en dat ik goede gezondheid nog steeds dit werk mag en kan blijven doen.”
Bekijk hieronder de video over het werk van Fera.